روش‌های ارسال

سفارشات تهران :

سفارش‌ها در شهر تهران در صورتی که قبل ساعت 17 عصر ثبت شود ، در همان روز تحویل و در غیر اینصورت یک روز بعد از ثبت سفارش تحویل داده می شود .

ارسال در شهر تهران با اسنپ و پیک می باشد و در سریع ترین زمان ممکن سفارش به دست مشتری میرسد .

همچنین امکان تحویل سفارش تنها در صورت هماهنگی قبلی با تیم پشتیبانی، همه روزهای هفته ( حتی روز جمعه و تعطیلات رسمی ) وجود دارد .

سایر شهرستان ها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند ، ۱ تا ۳ روز بعد وجود دارد . سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد .

نکات :

– هزینه ارسال برای شهر تهران به صورت پسکرایه به پیک پرداخت می شود که بستگی به لوکیشن مقصد دارد .

– هزینه ارسال برای سایر شهرها براساس تعرفه شرکت تیپاکس است .

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور ، به هنگام تحویل توسط مشتری کنترل شود .

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‌‏ یا ایراد فیزیکی کالا ، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند . بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود .

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، رستوران ، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل ، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق تیپاکس هستید، می‌توانید با وارد نمودن کد رهگیری، مرسوله خود را از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید :

http://tipaxco.com

توجه : مسئولیت تاخیر های به وجود آمده برای ارسال های شهرستان بصورت تیپاکس بر عهده کلیکمپ نمی باشد

فروشگاه کلیکمپ با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است .